23-є лютого увійшло в історію як "велике" радянське свято. Цікаво тільки, що відзначати? І справа зовсім не в ностальгії за СРСР. Імперська політика Росії просто зобов'язана нав'язувати це свято: "Захищали, захищаємо і будемо захищати!".

Про це пише відомий російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко на Facebook.

Після Другої світової Росія вже 70 років нападає на інші країни, щоб "захистити" свою. Парадокс в тому, що обороняються вони наступом, а захист для них – напад.

"Причому, найцікавіше, що 70 років, що минули після Другої світової Недоімперия взяла участь у півсотні воєн - і жодна з них не була захистом, ВСІ вони були нападом - але вони реально щиро вважають, що захищають свою батьківщину. Не нападають на чужу, а захищають свою. Бач ти, парадокс-то який - захищали батьківщину в Анголі, Мозамбіку, Ємені, Афганістані, Грузії, Донецьку...".

За словами Бабченка, який був солдатом у двох війнах, всі вони – "загарбницьке імперське гівно".

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", журналіст Аркадій Бабченко присоромив росіян за катастрофу Ан-148, які обурюються тому, що в Україні їм не співчувають.