У період з січня 2017 по січень 2018 у Україні значно збільшилися виплати для пенсіонерів. Сума підвищилася майже на третину, тобто, на 652 гривні.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це йдеться в звіті Пенсійного фонду.У документі говориться, що на перший місяць 2018 року середній розмір пенсії становить 2480 гривень. Розмір же мінімальної пенсії в цьому році виріс до 1452 гривень. За минулий рік розмір пенсій підвищували двічі. Спочатку це зробили 1 травня в зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму, а потім 1 жовтня.

Всього ж за 2017 фонді виплатили пенсій на суму 286,6 мільярда гривень для 11,7 мільйона пенсіонерів.


Популярні новини зараз
Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Гройсман пообіцяв українцям чергове нереальне покращення.