Як з'ясувалося, відомому російському журналісту Аркадію Бабченко, якого застрелили по дорозі у власну квартиру в Дніпропетровському районі Києва 29 травня, не раз загрожували життю під час його перебування в Росії.

Про це йдеться в публікації на самого Бабченко в соціальній мережі Facebook.

"Був час, коли я заходив у під'їзд тільки по дзвінку додому, щоб з того боку хтось перевірив, чи чисто. Коли мене від метро до будинку супроводжували люди, які запропонували мені допомогу добровільно, і я їм за це дуже вдячний. Коли я не виходив з дому без бронежилету. З будинку. В Москві. У двадцять першому столітті. Коли вночі, як навіжений, схоплюєшся з ліжка і біжиш до вічка дивитися, хто там, тому що спрацював ліфт. Коли бейсбольна бита стоїть біля входу, поруч з ріжком для взуття. Коли вивозиш сім'ю. Коли запам'ятовуєш номери всіх незнайомих машин, припаркованих у дворі. Коли, перш ніж вийти з дому, довго дивишся з вікна, намагаючись зрозуміти, безпечно чи ні. Коли тобі дзвонять і в істериці кричать в трубку: "ти що за машину мені продав, я тільки встиг виїхати з гаражу, як мене якісь бики заблокували, витягли з машини і зі словами "це не він" кинули на газоні"? Коли твою фотографію вивішують в інтернеті разом із твоєю адресою і пропозицією "зайти до ліберального покидька в гості". Коли на сходовому майданчику натикаєшся ніс до носа на двох велетнів, які намагаються відкрити твої двері", - сказано в публікації Бабченко, яке датується 2 травня 2017 року.

Было время, когда я заходил в подъезд только по звонку домой, чтоб с той стороны кто-то проверил, чисто ли. Когда меня...

Posted by Аркадий Бабченко on Tuesday, 2 May 2017

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні, 29 травня, у Києві вбили журналіста Аркадія Бабченко. Він помер у кареті швидкої допомоги. Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка - політичне. Про це заявив волонтер і товариш убитого Мирослав Гай.

"Він був моїм товаришем. Це пов'язано виключно з його антиросійською позицією і антиросійською діяльністю. Він систематично виступав на підтримку України, проти Путіна, проти Росії. Останнім часом йому часто загрожували з РФ. Він втік звідти. Він писав, що його погрожували вбити, знищити його і всю його родину", - зазначив Гай.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що найбільш імовірною версією вбивства правоохоронці називають професійну діяльність Аркадія Бабченка. За словами народного депутата Антона Геращенка, вірогідною версією вбивства Бабченка є російський слід, адже протягом останніх років він нещадно критикував політику російської влади.