Черговий кричущий випадок неповаги до захисників України від російських окупантів продемонстрував водій автобуса за маршрутом "Черкаси-Київ".

Хлопця, в якого у руках був пільговий квиток як УБД, чоловік виганяв в іншу маршрутку. Про це в соціальній мережі Facebook розповіла подруга бійця Вікторія Устінова, додавши відповідне відео.

Як видно на кадрах, солдат ыз пільговим квитком сів на вільне місце, але водій влаштував скандал і сказав, що автобус не поїде, поки пасажир-АТОвець не покине салон, бо, мовляв, у нього вже "двоє таких є", "якщо ти не вийдеш, то всі вийдуть" і так далі.

Дівчина пише, що він притих тільки після того, як побачив, що конфлікт знімають на камеру, та отримав гроші від неї за квиток, яких раніше брати не хотів.

А ще її неабияк вразила байдужість інших людей у салоні, які або дивилися у вікно, або спокійно продовжувалися займатися своїми справами.

Популярні новини зараз

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", пару тижнів тому аналогічний випадок стався в одній з криворізьких маршруток, де водій відмовився везти пасажира зі статусом УБД,