Віддаючи дитину до школи,батьки сподіваються, що там вона отримає окрім знань все необхідне – харчування, підручники, зручні умови. Але випадок в одній із львівських шкіл нещодавно підтвердив протилежне.

Коли мати другокласниці Тетяна Говорко відмовилася черговий раз здавати гроші на нові меблі, учениці навіть не дозволили повісити свою куртку до шафи – поставили стілець, наказавши розмістити свої речі на ньому.

Адміністрація навчального закладу заперечує всі звинувачення. Але жінка запевняє: кожен рік відбувається одне й те саме. Вимагають чималі суми на облаштування класу, але невідомо навіщо так часто робити ремонти. Наприклад, тумбочка та кілька полиць обійшлися у 20 тисяч гривень (тобто по 600 гривень із кожного, тоді як рік тому було 500 на кришки парт).

Говорко запропонувала підняти це питання на наступних батьківських зборах,але до цього справа так і не дійшла. Шафи закупили, а дитина досі складає одяг на стільці. Вчителька тільки відмовчувалася, а потім заявила – мати, мовляв, навмисне намовила школярку не користуватися меблями.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Справді, навіть якщо у бюджеті закладу не вистачає грошей, компенсують витрати батьки, то невже закуповується все лише для обраних?

"Це повинно бути добровільно, і такі кошти повинні перераховуватися виключно на рахунки, які має школа, відкриті або в казначействі, або благодійний фонд, або рахунки в банках, які відкриті в навчальних закладах. Для того, щоб пізніше ті кошти могли використовуватися чесно і прозоро", пояснила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

В управлінні все ж пообіцяли розпочати службове розслідування. І якщо провина педагогів та керівництва підтвердиться, то відповідальність покладатиметься перш за все на адміністрацію.

Дивіться: мати другокласниці скаржиться, що у школі вимагають грошей на нові меблі

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські інтернати незабаром закриють.