На фудкорті київського музичного фестивалі BeLive, який проходить на території стадіону НСК «Олімпійський», поскаржилися на отруєння декілька людей.

Про ці випадки розповіли свідки інцидентів Марія Івашкевичус і Сергій Недбало на своїх сторінках в Facebook, додавши відповідні фото та відео матеріали того, що сталося.

На записах видно, як у першому випадку чоловіка, якого знудило посеред фудкорту, відводять в бік, після чого відвезли на швидкій допомозі з території стадіону. Другого чоловіка намагаються відкачати співробітники фестивалю.

У той же час, повідомляє Івашкевичус, охорона фестивалю не поспішала з наданням першої медичної допомоги. За її словами, до них одразу ж підійшов організатор фестивалю і попросив охорону «прибрати це подалі, щоб не бачили люди», а лікарі клініки «Борис» відмовлялися допомагати чоловікові без підтвердження його платоспроможності, протримавши його близько 30 хвилин в машині без надання будь-якої допомоги потерпілому.

За словами Івашкевичус, тільки після приїзду швидкої допомоги охорона фестивалю і чергові медпрацівники погодилися передати потерпілого лікарям, додавши, що тому не варто писати скарги на фестиваль в СЕС.

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Показати ще

Як зазначив Недбало, «охорона фестивалю дійсно не знала, що робити, вела себе агресивно і намагалася заборонити зйомку і відібрати телефон, а лікарі "Борис" цікавилися хто оплатить доставку потерпілого в клініку».

У підсумку, повідомляє Недбало, потерпілого забрала звичайна швидка допомога.

Пізніше Івашкевичус і Недбало опублікували фото постраждалих у лікарні.