"Не здумай скаржитися в СЕС": отруєні на музичному фестивалі BeLive поскаржилися на погрози з боку організаторів

поділитись
На записах видно, як у першому випадку чоловіка, якого знудило посеред фудкорту, відводять в бік, після чого відвезли на швидкій допомозі з території стадіону

На фудкорті київського музичного фестивалі BeLive, який проходить на території стадіону НСК «Олімпійський», поскаржилися на отруєння декілька людей.

Про ці випадки розповіли свідки інцидентів Марія Івашкевичус і Сергій Недбало на своїх сторінках в Facebook, додавши відповідні фото та відео матеріали того, що сталося.

На записах видно, як у першому випадку чоловіка, якого знудило посеред фудкорту, відводять в бік, після чого відвезли на швидкій допомозі з території стадіону. Другого чоловіка намагаються відкачати співробітники фестивалю.

У той же час, повідомляє Івашкевичус, охорона фестивалю не поспішала з наданням першої медичної допомоги. За її словами, до них одразу ж підійшов організатор фестивалю і попросив охорону «прибрати це подалі, щоб не бачили люди», а лікарі клініки «Борис» відмовлялися допомагати чоловікові без підтвердження його платоспроможності, протримавши його близько 30 хвилин в машині без надання будь-якої допомоги потерпілому.

За словами Івашкевичус, тільки після приїзду швидкої допомоги охорона фестивалю і чергові медпрацівники погодилися передати потерпілого лікарям, додавши, що тому не варто писати скарги на фестиваль в СЕС.

Як зазначив Недбало, «охорона фестивалю дійсно не знала, що робити, вела себе агресивно і намагалася заборонити зйомку і відібрати телефон, а лікарі "Борис" цікавилися хто оплатить доставку потерпілого в клініку».

У підсумку, повідомляє Недбало, потерпілого забрала звичайна швидка допомога.

Пізніше Івашкевичус і Недбало опублікували фото постраждалих у лікарні.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Нафтогаз оголосив про підвищення цін на газ в кінці літа
0
0
08:07 21.07.2018
За словами Бабченка, фашизм в Росії не настає, він в ній настав уже давним давно
0
0
07:58 21.07.2018
Жертву "Новичка" у Великобританії виписали з лікарні
0
0
07:28 21.07.2018
Поліція посилить швидкісний контроль в Україні, особливу увагу обіцяють приділити маршруткам
0
0
07:18 21.07.2018