Так звані малогабаритні квартири не будуть опускатися в ціні і навіть можливе зростання їх вартості. Про це заявив експерт з нерухомості Іван Кудояр, передає Обозреватель.

"Є категорії житла, які не будуть падати в ціні, вони можуть навіть підвищуватися. Це маленькі квартири. Зараз забудовники націлені на будівництво саме маленького житла, смарт-житла в 25-30 квадратних метрів. Такі квартири як користувалися попитом, так і залишаться, їх будуть купувати і ціна може підвищуватися", - припустив він.

У теж час Кудояр спрогнозував зниження вартості квартир на вторинному ринку.

"Ринок нерухомості різний і кожні його сегменти по-різному реагують на одні й ті ж подразники. Скажу, що "хрущовки", дев'ятиповерхівки, ті, які побудовані в 50-80-ті роки минулого століття, вони будуть падати в ціні. Молоде покоління не сильно любить купувати подібні квартири. Вони воліють нове житло в сучасних комплексах, щоб це були нові під'їзди, одна соціальна верства", - заявив він.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" вартість житла в Україні знижується, і вже наблизилася до критично низького рівня. Про це повідомив Національний банк України у грудневому "Звіті про фінансову стабільність".