Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками прийняла розпорядження щодо заборони з 1 січня 2019 року ряду медикаментів. Всі вони застосовуються для проведення МРТ-діагностики з контрастом і відносяться до гадоліній містить засобів. Про це повідомляє Обозреватель.

Згідно з повідомленням Держлікслужби, розпорядження прийнято відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про заборону застосування та обмеження застосування лікарських засобів, що містять гадоліній контрастних засобів на території України".

Зокрема, під заборону потрапляють наступні препарати: Магневист, Магнілек, Омніскан і Томовист.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

У зв'язку з цими суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, після одержання цього розпорядження перевірити наявність вищезазначених лікарських засобів і вжити заходи щодо вилучення їх з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) або знищення.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", іноді люди "призначають" самі собі антибіотики, хоча насправді вони зовсім не потрібні. Тим більше, що бактерії можуть адаптуватися до ліків, викликаючи серйозну бактеріальну інфекцію.

Через це, за даними ВООЗ, щороку в ЄС вмирають 25 000 осіб, повідомляє Міністерство охорони здоров'я. Отже, ось 5 випадків, коли приймати антибіотики абсолютно безглуздо. Тому тільки лікар призначає антибіотики в такому випадку.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун відома тим, що постійно намагається зруйнувати якийсь міф".

На цей раз у своєму Facebook вона описала найбільш відому небезпеку – про сидіння на холодному. З самого дитинства батьки говорять нам, що не варто цього робити, особливо дівчатам. Цілком логічно, адже роки вважалося: таке недбале ставлення до власного здоров'я загрожує безпліддям і запаленнями. Але Супрун запевняє, що нібито таке твердження суттєво перебільшено.

За її словами, може виникнути переохолодження, якщо вийти на вулицю при дуже низьких температурах.