Лідера української рок-групи "Друга ріка" Валерія Харчишина вкусив собака під час велосипедної прогулянки.

Історія, здавалося б, звичайна, проте не для України.

"Вчора, прогулюючись велосипедом, мене наздогнало це чудовисько. Ось цей пацик вкусив мене за ногу. Ви знаєте, що в нашій країні по протоколу ти повинен зробити - звернутися в травмпункт за місцем проживання, щоб терміново провести вакцинацію від сказу. Чи не залежить від розміру і соціального сорту собаки. А ще зловити пса і відвезти на станцію боротьби зі сказом тварин або, як мінімум, до ветеринара", - написав музикант.

Оскільки в Україні немає вакцини від сказу, то музикант хотів відвезти собаку на експертизу. Господар не віддав, тому довелося викликати поліцію.

Там відповіді не привітно: Ви що, хочете, щоб ми за собачкою бігали? Після запропонуй звернутися до суду або до ветеринара. Коли приїхали патрульні, господар злякався. "Він почав нервово штовхати собаку і сунути його в будку для перенесення, яка виявилася замалою. Той, відповідно, втік. Тоді поліцейський сам покликав собаку і пристебнув йому повідець", - написав Харчишин.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

Відділ по боротьбі зі сказом в п'ятницю після обіду вже працює, тому ветеренар порадив музикантові поспостерігати за собакою тиждень. Якщо пес не здохне, то і сказу немає. А значить і зарази у жертви.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що собака спровокував страшну аварію в Києві.