Моторошна історія, що сталася днями в Запоріжжі, підняла на вуха всю Україну. Дворічного загиблого хлопчика священик Московського патріархату відмовився відспівувати просто посеред похорону, пояснивши свою відмову тим, що дитину хрестили в Київському патріархаті, а значить, в "несправжній, самозваній церкві". Не зупинили "священнослужителя" ні сама обстановка, ні родичі зі сльозами на очах, ні матір, що впала перед ним на коліна.Про це на своїй сторінці в Facebook пише Юрій Гудименко.

"Організатори похорону не подумали, а збожеволілим від горя батькам було не до цих тонкощів. І він відмовився відспівувати дворічну дитину, хрещену в "незаконній церкві". І в найближчій церкві, теж Московського патріархату, батькам відмовили. Тільки терміново викликаний священик Київського патріархату відспівав дитину, і її змогли нарешті поховати. Стан батьків до цього моменту можете уявити собі самі. Я - намагався. Я не зміг.

Коли журналісти дізналися про цей жах і запитали архієпископа Запорізького, що він про це думає, той сказав, що його священики зробили все правильно.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

А я знаю цих батьків. І батька, і маму. Я знаю їх з далекого 2005 року. Ми разом вчилися на істфаку в Запоріжжі. Це одні з найдобріших і світлих людей, яких я знаю. І я не розумію, як можна було ТАК з ними. Та й взагалі з ким завгодно. І я... і по-моєму, я плачу. Вибачте. Пауза", - пише він.

Чоловік закликає всіх і кожного в будь-який день тижня принести під стіни церкви МП ляльку. І просто залишити її там. "Вони її приберуть, а я принесу знову. І знову. І знову. І люди будуть проходити повз і бачити ляльку у церкві. І розумітимуть, ЧОМУ вона там лежить. Будуть розуміти, ЩО вона означає. Будуть розуміти, ЩО зробила ця церква".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в Тернопільській області п'яний священик збив трьох дітей: суд все пробачив.