Народний депутат від фракції БПП Олег Барна запропонував скасувати безкоштовне харчування для деяких учнів у школах.

Про відповідний законопроект №7314 написав Михайло Шнайдер в Facebook.

"Друзі давайте всі разом "Подякуємо" Антинародного Депутата України! Олега Барну! Який днями вніс на розгляд в Парламент! Законопроект про скасування безкоштовного харчування для учнів молодших класів у школах всієї України! Дякую Олег Степанович", – написав Шнайдер.

Варто зазначити, що відповідний документ передбачає зміни в Законі "Про загальну середню освіту", що зобов'язує забезпечувати дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та учнів 1-4 класів безкоштовним харчуванням.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Користувачі мережі яскраво продемонстрували, що думають про це. У деяких навіть немає слів.

Барна запропонував внести у список дітей з багатодітних або неповних сімей, а учнів молодших класів залишити голодними. Або, як кажуть, нехай за гроші купують.

"Зазначені зміни дозволять забезпечити дітей необхідним харчуванням, створять умови для зміцнення їх здоров'я і дадуть можливість задовольнити потреби дитини в якісному харчуванні за місцем його навчання", – сказано в пояснювальній записці.

Також, пропонується ввести обов'язкове харчування для всіх без винятку учнів з 1 по 11 клас у державних і муніципальних школах. Тим часом, місцевий бюджет повинен сплатити щонайменше 30% вартості обідів, зате решта 70% - мають сплатити батьки.

Як повідомляв портал "Знай.uа", згідно зі статистикою, з 3,75 млн школярів харчуванням були забезпечені лише 1,5 млн. Коли набудуть чинності нововведення – поки невідомо.