Компанія "Укртелеком" заявила про підвищення тарифних планів на 8,2-11,2% з 1 червня 2018 року. Причиною такого рішення стало підвищення тарифів на матеріальні ресурси. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Тарифні плани "Укртелеком" на послуги фіксованого телефонного зв'язку зростуть в ціні. У них входять пакетні послуги: хвилини на спілкування на території України та з абонентами мобільних операторів. Однак це не стосується абонплати, яку регулює держава.

Примітно, що місцеві розмови в рамках цих тарифних планів не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста або району.

Повідомляється, що в компанії існує лінія тарифних планів, які включають тільки абонплату чи відповідають граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, встановлені НКРЗ. У компанії підкреслили, що вартість цих тарифних планів залишається без змін.

Популярні новини зараз
Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" відчула себе непотрібною через війну: "Кому потрібні танці" СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання допомоги для ЗСУ: бронежилети продавали у популярній мережі По одному кожні два дні: путінське вторгнення забрало життя 42 російських полковників Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Збільшення тарифів, згідно із заявою "Укртелекому" пов'язано з підвищенням тарифів на такі матеріальні ресурси, як електроенергія і пальне.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua"

компанія SCM Financial Overseas Limited подала заяву про направлення на новий розгляд в Лондонський міжнародний арбітражний суд справи щодо продажу "Укртелекому". Заяву було відхилено високим судом Лондона. Про це повідомляють у прес-службі СКМ.

"Заява була подана з процесуальних підстав, і сьогоднішнє рішення ніяк не позначиться на законності розглянутих на даний момент претензій СКМ проти Raga. У поточному рішенні вказується, що Арбітражний суд все ж не врахував "потенційно дуже важливі докази", в результаті розгляду яких результат справи і рішення арбітражу могли б бути іншими", - повідомляється в заяві.