Прикордонники затримали в Одеській області браконьєра, який перевозив виловлену рибу цінних порід. Вартість такого незаконного вантажу оцінюється в мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби. Правоохоронці зупинили мікроавтобус, в салоні якого було 1,6 тонн калкана, а також 130 кілограм осетра і севрюги. Всі ця риба відноситься до категорії цінних порід і занесена в Червону книгу.

У водія не було ніяких документів на вантаж. Він також не вказав місце і спосіб вилову риби. Вартість вантажу браконьєра, за оцінками прикордонників, досягає суми в два мільйони гривень.

Правоохоронці внесли дані про правопорушення в єдиний реєстр досудового розслідування за статтею Кримінального кодексу «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом". Браконьєрові загрожує провести за гратами до трьох років.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Одеській області загинули дельфіни через дії браконьєрів. Вони заплуталися в розставлених сітках.