Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України виступило з несподіваною ініціативою. Чиновники від освіти вивчають будівельні норми для того, щоб розміщувати в багатоповерхівках школи I-го ступеня (початкових шкіл, 1-4 класи). Такі школи повинні бути розраховані на невелику кількість дітей. Про це пише "Уніан".

Дану ініціативу на своїй сторінці в Facebook озвучив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. на своїй сторінці у Facebook.

«У нових Державних будівельних нормах (ДБН) щодо містобудування та дитсадків є можливість проектувати невеликі дошкільні установи, вбудовані або вбудовано-прибудовані житлові будинки. Ми ініціювали таку зміну у зв'язку з великим дефіцитом дитсадків, особливо в центральних районах великих міст, де не завжди є достатньо місця, щоб розмістити окремий заклад. З тих же причин поки ми розглядаємо можливість проектувати за аналогічним принципом і невеликі школи I-го ступеня - це початкові школи, 1-4 класи. Адже сьогодні близько 50% міських шкіл є переповненими. Діти вчаться по 35-40 учнів в класі або в кілька змін. А для малюків у перших класах це взагалі суцільний стрес. Тому відкриття невеликих початкових шкіл на перших поверхах будинків не тільки стане зручним для батьків і дітей, оскільки така школа буде зовсім поруч, але й створить додаткові місця для школярів та забезпечить комфортні умови навчання», - міркує чиновник.

На думку міністра Парцхаладзе, подібна практика дасть можливість значно знизити різницю між обсягами будівництва житлових будинків та будівництва об'єктів соціальної інфраструктури. Крім того, Парцхаладзе вважає, що подібна практика буде зручна для українців.

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Показати ще


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"у столиці водій автобуса, в якому їхало кілька десятків дітей, помер за кермом під час руху. Зупинити транспортний засіб, що стало некерованим, вдалося вчителеві.

Як стало відомо, пасажирський автобус прямував у бік Повітрофлотського проспекту. Під час руху водій відчув себе недобре. Потім він ліг грудьми на стерно, і транспортний засіб втратило управління. Некерований автобус зачіпав автомобілі, що проїжджали повз. На щастя, ніхто з пасажирів автобуса не постраждав.

.