Жовто-блакитну українську символіку за рівнем небезпеки бойовики на окупованих територіях Луганщини поставили в один ряд з вибуховими пристроями.

Принаймні тільки так можна пояснити той переполох, який зчинився в Луганську у понеділок, 10 квітня, коли кілька патріотів намалювали прапор України газовій трубі біля багатоповерхівки, передає "Інформатор медіа".

За словами так званого "офіційного представника народної міліції ЛНР", Олександра Марочка, їм повідомили, що в місті по вулиці Челюскінців, 12, "підозрілі люди щось намагаються закласти під газову трубу високого тиску біля житлового будинку".

Місцеві "оперативники" негайно виїхали за вказаною адресою, але замість вибухівки побачили лише щойно намальований жовто-блакитний прапор. Затримати патріотів вони не встигли.

Популярні новини зараз
Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", розвідка встановила, хто стоїть за двома вибухами в Луганську, що прогриміли 7 липня в центрі міста.