У мережі показали фото чергового героя паркування з Києва, який залишив своє авто прямо посеред газону біля школи.
На опублікованому фото помітно, що водій залишив свій автомобіль Дачія Логан прямо біля паркану школи.

Повідомляється, що даний знімок був зроблений у школи на вулиці Героїв Сталінграда в Оболонському районі.

При цьому автомобіль припаркований на газонному покритті. Виявити явні причини такого екстравагантного способу паркування на фото досить складно. Можливо, водій просто вирішив залишити машину ближче до шкільних воріт.

"Знай.uа" нагадує, що нещодавно мережі опублікували відео, яке дуже яскраво висвітлює проблеми водіїв та водіїв у сфері знань елементарних правил дорожнього руху, і найголовніше - демонструє повну відсутність поваги до пішоходів і їх права на вільне міське простір, не заставлене низкою машин іноземних марок.

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Резерв+ отримав важливе оновлення Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

На стіні висить оголошення з написом: "Не паркувати машини, буде працювати автовишка", а навпаки вишикувалися в ряд евробляшки самих різних кольорів і покриттів. Ось так ми і живемо в містах, ось так і поважаємо один одного, ось так і про власну безпеку дбаємо. Дурням, як кажуть, закон не писаний.

Нагадаємо також, в Києві водитель припаркував свій автомобіль, заблокувавши не тільки прохід пішоходів, але ще і можливість сісти на лавку.

Відповідні фото опубліковані на Facebook сторінці блогера Влада Антонова. На фотографіях видно, що передні номерні знаки припаркованого автомобіля буквально нависають над крамницею.

"Київ. Понаставляли лавок у дворах, реально стати ніде хорошій людині!" - іронічно пише Антонов.

"Представив бабусь на лавці, які закидають ноги на капот...", - відповідають йому в коментарях до фото.

Нагадаємо також, в українській столиці чоловік проткнув холодною зброєю колеса автомобіля, який був припаркований прямо на пішохідному переході.