Грузинська влада може розширити підстави для відмови громадянам країни у перетині державного кордону.

Дані зміни передбачаються законопроектом "Про порядок виїзду з Грузії і в'їзду в Грузію громадян Грузії", пишуть грузинські ЗМІ.

За словами ініціаторів законопроекту, прийняття закону має на меті посилення превентивного механізму в рамках існуючих ресурсів, щоб скоротити витік у простір ЄС/Шенгену громадян Грузії, які недобросовісно використовують можливість безвізової поїздки.

Відповідно до законопроекту, якщо на прикордонному пункті Грузії буде встановлено, що громадянин їде в країну ЄС/Шенгену, йому може бути відмовлено в перетині кордону, якщо у нього немає паспорта, виданого протягом останніх 10 років, та термін дії якого складає не менше 3 місяців до дня повернення в Грузію; зворотного квитка; чинного бронювання готелю/житлової квартири, або будь-якого іншого підтверджуючого документу та адреси або адреси приймаючого, який легально проживає на території країни простору ЄС/Шенгену; пасажирської страховки; документа, що підтверджує фінансове забезпечення поїздки.

Популярні новини зараз

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Ініціаторами законопроекту є члени парламентської більшості Арчіл Талаквадзе, Ека Беселія, Мамука Мдинарадзе, Георгій Вольські, Кахабер Кучава, Отар Данелія, Георгій Хатидзе і Звіад Квачантирадзе.

Безвізовий режим між Грузією та ЄС набув чинності 28 березня минулого року. Як відомо, Євросоюз залишив за собою право задіяти механізм призупинення безвізового режиму, якщо з третіх країн збільшиться кількість нелегалів, необґрунтованих заявок про надання притулку або їх громадяни створять загрозу внутрішній безпеці ЄС.

Як повідомляв портал "Знай.uа" держкомісія литовської мови затвердила альтернативний варіант назви Грузії. Тепер грузинський народ та саму країну будуть називати Сакартвело. Про це повідомляє голова комісії Аудріс Антанайтіс. Раніше зазначалося, що разом з новою назвою буде затверджено, що грузинський народ може називатися картвелами, а жителі всієї Грузії - Сакартвело.