У Брюсселі був представлений план Єврокомісії, де серед іншого були пункти про спрощення переміщення армії по дорогах і мостах. Причому в короткі терміни. На такі заходи країни ЄС зважилися через загострення відносин з Росією.

У плані зазначено намір до максимального спрощення прикордонних формальностей та обладнання дорожнього полотна для перевезення необхідної техніки. Маються на увазі танки та інша важка військова техніка армії. У наступні місяці буде проведена повномасштабна перевірка не тільки шляхів, але і мостів, доріг і залізниць.

За планом ЄС, залізничні шляхи, мости і дороги будуть оглянуті на придатність для переміщення по ним військової техніки вже до кінця 2019 року. При цьому фахівці переконані, що на даний момент частина сучасного військового обладнання, що володіє великими габаритами або великою вагою не здатна перевозити повсюдно по ЄС.

Завдяки повномасштабної перевірки та аналізу будуть виявлені ті ділянки дорожнього полотна, які потребують термінового ремонту та реновації. При цьому кошти на неї Євросоюзом (з його бюджету) почнуть виділятися з початку 2020 року.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Українська армія за останні кілька років у рази збільшила своє становище. Завдяки цьому вона змогла потрапити на гідне місце у недавньому рейтингу, де була врахована авіація, кількість військової техніки, в тому числі і танків, які перебувають на балансі, кількість військовослужбовців і безпосередньо оборонний бюджет. Україна у світовому рейтингу військ посіла 30 місце, а генерал Петро Павло впевнений, що за ці 4 роки українська оборона змогла наблизитися до стандартів НАТО.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"вбивство російського медіа-магната Михайла Лесіна було приписано Путіну. Стверджується, що він був забитий на смерть головорізами, хоча в офіційному звіті смерть списується на нещасний випадок.