Приклад із Великобританії можуть взяти і країни Євросоюзу. Після того факту, що офіційний Лондон зробив реальний крок за висилку представників російських дипломатичних установ, про аналогічні наміри серйозно задумалися в 20 країнах ЄС. Безпрецедентний вчинок МЗС держав є відповіддю на отруєння колишнього шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Про це повідомляють ЗМІ.

Однак поки що це лише плани. Як пише британська газета Times, вони обговорюються. До подібних заходів країни ЄС мають намір приступити з 26 березня. Саме з цим пов'язано відгук на чотири тижні посла Євросоюзу в Росії Маркуса Едерера.

Видання зазначає, що до висилки російських дипломатів готові Франція, Німеччина, Польща, Ірландія, Нідерланди, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія і Данія. З цього "списку" тільки в Празі відносно лояльно відносяться до Москви, враховуючи позицію президента М. Земана, яку не поділяє чеський уряд.

Втім, і в Берліні позиція до Росії теж не зовсім однозначна, але канцлер А. Меркель є незаперечним авторитетом, тому її слово буде вирішальним.

Так чи інакше, а видання вказує, що наведений список отримано від власного інформованого джерела, який не викликає сумнівів.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на джерело, з цієї ж причини отруєння Скрипаля - Рада національної безпеки США вже рекомендував президенту Дональду Трампу вислати з країни російських дипломатів. Американський лідер нібито обмірковує ці рекомендації.

Нагадаємо, отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього подвійного агента, екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочки в британському Солсбері є нічим іншим, як напад на європейський суверенітет.

Крім того, у Британії в лікарню потрапив другий поліцейський, який займався розслідуванням отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля.

"Другий офіцер має потенційні ознаки отруєння, але вони дуже незначні і зовсім не в таких масштабах, як у офіцера Бейлі і Скрипалів", - зазначає видання.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Мей заїхала важким ударом по Путіну.