Після чергового обрання на пост президента Володимир Путін не збирається вплутуватися в збройову гонку і планує знизити витрати в цій сфері, хоча прояв "холодної війни" простежується в міжнародних відносинах.

Про це на прес-конференції заявив прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков. Він зазначив, що Путін має намір розвивати стосунки з багатьма країнами Європи, а також зі Сполученими Штатами. За його словами, акцентування уваги на внутрішній політиці не збільшить ізоляцію Росії від решти світу."Росія і президент Путін хочуть виправити відносини там, де це можливо, розвивати і просувати відносини з багатьма країнами, особливо з нашими партнерами в Європі, з США, і продовжити цей розвиток поки готові наші партнери", - зазначив прес-секретар.

Він також вказав, що основною метою зовнішньої політики і міжнародних відносин в розумінні Путіна є забезпечення комфортного середовища для здійснення внутрішніх завдань в країні. У зв'язку з цим президенту потрібна підтримка дипломатії. Пєсков підкреслив, що Росія не має наміру вплутуватися в гонку озброєнь і планує знизити військові витрати. При цьому він зазначив, що в міжнародних відносинах помітно все більше проявів елементів "холодної війни".

Популярні новини зараз

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Путін приготував для росіян нову порцію локшини


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі опублікували фотографії Володимира Путіна в молодості, задовго до того, як він ступив на політичний шлях і навіть не думав про те, щоб стати президентом.

Ми також писали про те, що заборона росіянам голосувати на українських виборчих дільницях, яку наклало Міністерство закордонних справ, вкрай обурило представників Кремля. Тут зібралися помститися за таке кричуще порушення. Зокрема, Комітет з міжнародних справ Ради Федерації планує скласти "Білу книгу", куди будуть вноситися всі випадки порушення прав людини в Україні. Заборона голосувати - перший з них.