В суботу, 23 червня, стало відомо про те, що логістичний оператор "Нова пошта" повідомив про рішення припинити співпрацю з провайдером поштоматів у відділеннях "ПриватБанку" ТОВ "Вієней-Автолізинг" і зосередитися на розвитку власної мережі.

У компанії відмову від партнерства пояснили сприянням інтересам клієнтів "Нова пошта", адже їм не зручно, що відділення "ПриватБанку" працюють лише до 18:00, тоді як локації з власними поштоматами компанії – як мінімум до 21:00.

Власна мережа поштоматів "Нова пошта" в рамках зон самообслуговування налічує 46 одиниць. У 2018-19 роках компанія планує ввести в роботу ще 1000 зон як у власній мережі, так і на зовнішніх локаціях.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом "Потрібно запасатися ресурсам": відомий екстрасенс озвучив тривожний прогноз на зиму 2024 року Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Втім, на ринку існує й інша версія: відмова "Нова пошта" від співпраці з "Віеней-Автолізинг" може бути пов’язана не в останню чергу з тим, що мережу поштоматів купує конкурент.

Як виявилося, 1400 поштоматів в "ПриватБанку" купив інший український логістичний оператор Meest Express. У компанії виданню Retailers повідомили, що купують тільки поштомати, а не компанію "Вієней-Автолізинг". Угода перебуває на стадії завершення. Джерело Retailers вважає, що сума могла скласти кілька мільйонів доларів.

Він також повідомив, що компанія "Вієней-Автолізинг" пов’язана з Ігорем Коломойським, але під час націоналізації "ПриватБанку" була виведена на окрему юрособу.

"Після націоналізації учасники логістичного ринку почали отримувати пропозиції від "Вієней-Автолізинг" про продаж", – повідомило джерело. У "Приватбанку" стверджують, що не мають стосунку до компанії "Вієней-Автолізинг".

Раніше "Знай.ua" писав про те, що представники "Нової пошти", які подали до суду на Національний банк України, заявили, що прийняття постанови №138 про видачу Укрпошті ліцензії на переказ коштів - це пряме перевищення повноважень.

Про це розповіли в прес-службі компанії, передають українські ЗМІ.

"На рівні закону передбачено повноваження НБУ видавати ліцензії на переказ коштів тільки небанківським фінустановам і в той же час не передбачені повноваження НБУ на визначення права суб'єктів господарювання, які не є фінустановами, надавати фінансову послугу з переказу коштів", - заявили в компанії.