Уряд змінює систему виплат пенсій в Україні

У Кабінеті Міністрів України вже активно працюють над наступним етапом пенсійної реформи. Як відомо, з 2019 року в Україні буде запроваджено новий рівень пенсійної системи - накопичувальний.

Про це повідомляють facenews.ua.

Накопичувальні фонди створюються з метою компенсації низьких пенсій. Згідно з реформою, із зарплат людей будуть відраховувати додаткові відсотки.

За словами експертів, Верховна Рада готова не просто підтримати новий етап реформування пенсійної системи в Україні, але і запустити впровадження накопичувальних фондів вже з 1 січня 2019 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Україні віднедавна офіційно звільнили від сплати єдиного внеску фізичних осіб-підприємців на пенсії.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Показати ще

За рішенням Верховного суду, ті люди, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від фінансових зобов'язань такого типу, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують пенсію або соціальну допомогу.

Також портал повідомляв про те, що в Україні чекають надбавки до пенсій понад півмільйона військових. У Кабміні зробили важливу заяву по цьому питанню. Як повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на сторінці в Facebook, вже до цих вихідних військові пенсіонери отримають підвищення.

27 квітня планується здійснити останній транш переказу коштів. Всі 544. військових пенсіонерів отримають свої надбавки до виплат.

Крім того, нагадаємо, що зміни в пенсійному законодавстві, які вводяться в цьому році, для багатьох досі залишаються "китайською грамотою". Щоб дізнатися, як правильно рахувати період свого трудового стажу та виплати, треба спочатку розібратися в їх видах.

Також нагадаємо, що выплаты для українських пенсіонерів можуть збільшитися: зокрема, це стосується тих, хто може похвалитися великим трудовим стажем, але отримував маленьку зарплату на момент виходу на заслужений відпочинок.

В уряді зазначають, що цей процес активізується автоматично разом із зростанням мінімальної заробітної плати.