Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України заявив, що країна має намір виводити галузь житлово-комунального господарства на новий рівень.

Про це він повідомив під час привітання працівників цієї сфери з професійним святом, пише Урядовий портал.

Як каже Гройсман, сфера ЖКГ є однією з базових галузей української економіки і соціальної сфери.

"Реформа житлово-комунального господарства, яку запроваджує уряд, буде сприяти створенню конкурентного середовища та формування прозорого та ефективного ринку житлово-комунальних послуг, впровадження ефективної інвестиційної політики у сфері житлово-комунального господарства та вдосконалення тарифної моделі", - заявив Володимир Гройсман.

Також він сказав, що громадяни України будуть отримувати якісні та зручні послуги за кращими світовими зразками.

Популярні новини зараз

Під Києвом загадково зник молодий хлопець, святкували День народження - "Телефон знайшли у лісі"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

"Наше завдання – побудова такої системи житлово-комунального господарства, в якій громадяни будуть отримувати якісні та зручні послуги з кращим світовим зразкам, і будуть мати можливість вибирати постачальника цих послуг на власний розсуд. В реалізації цього уряд покладається, насамперед, на працівників сфери житлово-комунального господарства", – підсумував міністр.

Гройсман підкреслив, що знання, вміння та навички фахівців-комунальників дозволять вивести комунальне господарство України на якісно новий рівень.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Україні стрімко зростають тарифи на комунальні послуги. Тому все актуальніше стає питання «як оформити субсидію на житло?». Але якщо заздалегідь не знати процедуру отримання пільг, то оформлення документів може відняти багато часу. «Знай.uа» розповідає все, що потрібно знати про процедуру.

Також портал повідомляв про те, що новости про нові тарифи на послуги ЖКГ з'являються мало не щодня і вже навіть не дивують більшість українців. Кожен день ми чуємо про чергове подорожчання води або газу. Отже, що ж і на скільки зміниться в найближчі місяці.

Нагадаємо також, що уряд підняв українцям в 2018 мінімальні зарплати приблизно на 13%, а ось вартість послуг ЖКГ найближчим часом можуть підвищити до 72%. Які цифри побачать громадяни у нових платіжках?