Якщо Верховна Рада проголосує за розроблений урядом проект пенсійної реформи, то вже в жовтні на українців чекає низка нововведень.

Одним з них стане скасування пенсій за вислугу років усім, окрім військових, пише Politeka.

Крім того, за українців, які працюють на шкідливих виробництвах, роботодавцям доведеться платити більшу ставку єдиного соціального внеску. Зокрема, податок збільшать на 7 або 12% (залежно від шкідливості роботи). Таким чином, шахтарі зможуть виходити на пенсію раніше, але за рахунок свого роботодавця, а не держави.

При цьому медикам і педагогам доведеться трудитися, як і іншим, щонайменше, 35 років.

Хоча зараз вчителі можуть виходити на пенсію у 50 за умови, що попрацювали в школі не менше 27 років.

Популярні новини зараз
Бусифікація та силова мобілізація ухилянтів: українцям пояснили повноваження ТЦК Школа не відпускає: дітей змушують вчитися навіть після дзвінка та робити домашки до ночі Пенсія по-новому: без чого не отримаєте у 2026 році та на скільки зростуть виплати Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", страховий стаж для отримання пенсії збільшать до 25 років.