29 листопада набрали чинності нові тарифи на теплопостачання, холодну і гарячу воду.

Про це йдеться в постанові Національної комісії, яка займається здійсненням регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Таким чином, НКРЭКУ оприлюднила 17 постанов. Вони регулюються комунальними тарифами на постачання холодної води і водовідведення обласними та міськими водоканалами, а також тарифи на теплову енергію і гаряче водопостачання для компаній, які виробляють і постачають тепло і гарячу воду.

Регулятор відновив структуру тарифів для енергогенеруючих компаній та компаній-постачальників.

Нагадаємо, в уряді знову заговорили про підвищення тарифів. На цей раз зміни торкнулися ціни на блакитне паливо для підприємців.

Популярні новини зараз
Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Ніколи не пийте зелений чай, якщо сталося це: саме так вкорочують життя більше половини українців Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Крім того, фронтмен української рок-групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка і популярна україномовна громада в Інтернеті "Чоткий паца" випустили нову соціальну пародію на тарифи на комунальні послуги в Україні.

Дивіться сюжет про субсидії

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", людина Григоришина заблокував роботу НКРЭКУ.