У Кабінеті міністрів України пояснили, за яких умов українцям відмовлено в призначенні субсидії.

Про це повідомляють "Фінанси".

Якщо оформлювач оплатив дороге лікування родича, купив квартиру або оплатив навчання своєї дитини – це жодним чином не впливає на призначення комунальної знижки.

"Основним критерієм, за яким житлова субсидія не призначається, є одноразова покупка, яка перевищує 50 тис. грн. Однак і тут є винятки. Зокрема, оплата дорогого лікування будь-якого з членів сім'ї, довгострокове накопичення коштів на покупку квартири або оплата навчання дитини", – йдеться в повідомленні Кабміну.

Наприклад, сім'я 10 років відкладала гроші для придбання нерухомості. Покупка квартири склала понад 50 тис. грн. І якщо у цієї сім'ї немає іншого житла, то вона має право на оформлення субсидії.

Популярні новини зараз

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Що не можна подавати на новий 2022 рік: доведеться обійтися без шампанського і холодцю

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Більш того, якщо сім'я зробила покупку, яка перевищує 50 тис. грн у період отримання субсидії, державну допомогу в оплаті ЖКП їй не припинять надавати. Подібна покупка може вплинути тільки на наступний термін.

Також на субсидію не впливають:

1. Вартість майна, отриманого у спадок або в подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім'ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

2. Наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Враховується офіційний дохід, який приносить це майно.

3. Якщо родина придбала квартиру в кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тисяч гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Дивіться сюжет про субсидії

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у студентів і українців, офіційно непрацюючих та перебуваючих на обліку в Центрі зайнятості, є право на отримання субсидії.