Українцям, які самостійно опалюють своє житло, нагадали про зміну нарахування субсидій.

Згідно повідомлення на сайті Кабміну, опалювальний період для власників індивідуальних котлів скоротили на місяць і тепер "теплий" сезон розпочнеться з 15 жовтня та триватиме до 15 квітня.

Для людей, які залежні від централізованого опалення, субсидія нараховуватиметься відповідно до указу органів місцевого самоуправління чи виконавчої влади.Зміну стосовно терміну опалювального періоду в уряді пояснили "піклуванням" про гаманці громадян. За словами представників уряду, українці рідко вмикають опалення раніше 1 жовтня, через те, що надворі ще досить тепло. Таким чином, зайвий місяць без тепла в домі дещо зекономить ресурси та кошти.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Ті, хто ще не встигли подати заяви на оформлення субсидій, ще можуть це зробити, адже термін подачі документів продовжили до 1 листопада.

У Кабміні нагадали, що монетизація субсидій є премією за енергоефективність та полягає у виплаті "живих" грошей за економію електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт і природного газу - 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Україні зріє комунальний колапс. Постачальники послуг місяцями не бачать компенсацій.