Жителів Харкова обурюються підняттям тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій.

"Хорошу новину" розмістили на офіційному сайті міської ради. "Зростання тарифів в порівнянні з діючими обумовлено зростанням рівня мінімальної зарплати відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України" до 3723,00 грн, збільшенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб до рівня 1762,00 грн, який застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і збільшення мінімальної тарифної ставки робітника I розряду згідно зі змінами до Галузевої угоди", - йдеться в документах.

Таким чином, підніметься плата на утримання будинків і прибудинкових територій. При цьому для кожного будинку тариф виросте індивідуально. Відсоток підвищення буде залежати від послуг, що надаються дому комунальними службами. Однак в середньому це буде 40-50%. Оголошення про ймовірну зміну тарифів з'явилися на під'їздах харківських багатоповерхівок ще в кінці січня.

Місцеві жителі відразу ж відреагували на такі новини. "Нероби своїми підвищеннями цін краще б про якість послуг задумалися, а то воно гірше нікуди, а ви тільки красти вмієте, все ніяк не нажрется", - пишуть вони в коментарях.

Україна наближається до колапсу

Популярні новини зараз

У серпні змінять тарифи на світло: скільки заплатять прості українців

Портнов повідомив про арешт рахунків Порошенка: "З паршивої вівці..."

Бурхливе минуле Гройсмана більше не приховати: алкоголь, жінки, биті тачки та інші "пригоди" прем'єра

Від трьох тисяч кожному: пенсіонерам роздадуть додаткові гроші у липні

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні 1 кВт * год електроенергії повинен коштувати 251 коп, що на 49% вище чинного тарифу. Згідно з розрахунками Національної комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), навіть після підвищення тарифів на електроенергію в минулому році населення продовжило оплачувати тільки частина реальної вартості електроенергії.

Крім того, в документі стверджується, що український "ток" найдешевший в Європі. Так, мінімальний тариф в Європі 3,35 грн за кВт * год, тоді як в Україні перші 100 кВт * год продають за 90 коп., А кожен наступний кВт - 1,68 грн. Собівартість електроенергії зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвації гривні, зростання цін на промислову продукцію. У відповідь на офіційний запит в НКРЕКУ заявили, що вартість електроенергії переглянуть тільки до липня наступного року. Слід враховувати, що до цього моменту собівартість електроенергії буде ще вище.