Київські водії знаходять у себе на капотах записки з погрозами і вимогою перерахувати 500 грн на номер мобільного телефону.

Про це повідомив журналіст Влад Антонов в Facebook.

"Доброго часу доби! У поліцію звертатися безглуздо. Якщо ви не хочете, щоб на вашому авто вздовж кузова з'явилася глибока подряпина від гострого цвяха, то протягом доби внесіть суму 500 грн на номер мобільного рахунку +380682314829 з коментарем" Ваш держномер ". Якщо цього не станеться, найближчим часом вас чекає дорогий ремонт чотирьох або більше елементів кузова (від 15 тисяч гривень). Після здійснення платежу ви про нас забудете ", - говорять записки.

Журналіст зазначив, що такі попередження стали масовим явищем.

"Як боротися?" - запитує Влад Антонов.У Нацполіціі закликають водіїв фотографувати записки і надавати правоохоронним органам. Начальник прес-служби Головного управління Нацполіціі Київської області Микола Жукович пояснив, що ті, хто це робит, не залежно від того – шукаючи вигоди чи просто жартома, порушують закон

"Озвучується пряма загроза і люди, які навмисно це роблять, або навіть жартома - порушують закон", - цитує "Обозреватель" слова Жуковича.

Також він повідомив про серію подібних випадків в Київській області.

"Знімають державні номерні знаки і під двірниками залишають записку з реквізитами для перерахування коштів, натомість обіцяють повідомити, де знаходиться номер", - зазначив Жукович.

Прес-секретар також додав, що деякі люди перераховують кошти злочинцям, а інші звертаються в поліцію, завдяки чому кілька таких аферистів вже спіймали. У той же час він попередив, що самостійно затримувати злочинців небезпечно, адже вони можуть бути озброєні.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про пенсіонерку, яка перехитрила телефонних шахраїв