У Полтаві 70-річна пенсіонерка перехитрила телефонних шахраїв, які вимагали у неї 2 тисячі доларів і допомогла поліції їх затримати.

Про кмітливу бабусю розповіло місцеве видання "Полтавщина".

Як повідомляється, ввечері 17 грудня до Ольги Іванівни подзвонив на стаціонарний телефон "псевдовнук" і схвильованим голосом сказав: "Бабусю, бабусю! Я в поліції, допоможи!".

Однак, літня жінка здогадалася, що це шахраї, оскільки голос в трубці не був схожим на голос її онука. Крім того, влітку цього року пенсіонерка вже зіткнулася з подібною ситуацією. Тоді їй по телефону повідомили, що її син потрапив у ДТП і потрібна термінова допомога. Ольга Іванівна тоді лише кинула трубку, а в цей раз вирішила провчити шахраїв.

Пенсіонерка почала розпитувати "онука", як йому "допомогти", на що той попросив бабусю продиктувати нібито слідчому номер її мобільного. Після чого на її мобільний номер подзвонив вже інший шахрай.

Він повідомив, що на її внука відкрили кримінальне провадження за побиття людини. Щоб його закрити - потрібно заплатити 2 тисячі доларів. Частина грошей - для нього, інші - передасть потерпілому в якості відшкодування. Ольга Іванівна на такі умови "погодилася".

Гроші вона повинна була передати кур'єру, який під'їде до будинку на "Жигулях" помаранчевого кольору. Але пенсіонерка назвала зловмисникам не свою адресу, та зателефонувала в поліцію.

Щоб потягнути час і затримати шахраїв, вона розповідала їм про несправний ліфт, про те, що кур'єр не до того під'їзду під'їхав, і т. д.

Популярні новини зараз

Країна отримала нового прем'єра: очолить уряд 24 липня

Підраховано 93% голосів: удар Тимошенко поставив хрест на надіях Порошенка

Команда Зеленського оголосила нові дострокові вибори: "Не розслабляйтеся"

Яке свято 23 липня: чого не можна робити в цей день

Показати ще

 Поліція прибула  за вказаною адресою і затримала чоловіка, який чекав на конверт з грошима.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Прикарпатті 85-річна жінка обдурила пенсійний фонд на 100 тисяч.