У так званій "ДНР" наближені ватажків бойовиків проводять облави.

Як передає група "Інформаційне опір", в Київському районі окупованого Донецька так званий "комендантську полк" провів облаву на "військовослужбовців", що порушують правила громадського порядку, розпивають спиртні напої.

Таким чином, ватажки намагаються боротися з повальним пияцтвом в рядах бойовиків.

В результаті облав затримані кілька бойовиків, в основному - з різних "тилових" структурних підрозділів. Також стало відомо, що командування бойовиків готує наказ з метою підвищити рівень військової дисципліни.

Популярні новини зараз
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку Пенсіонерам готують мізерний бонус: хто отримає 944 гривні Весняний перерахунок пенсій: скільки грошей додадуть пенсіонерам Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Показати ще

П'яні бойовики в Донецьку

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Верховній Раді запропонували законопроект про реінтеграцію Донбасу, прийняття якого, зокрема, змінить визначення ватажків так званих донецької і луганської "народних республік". Про це в кулуарах ВР розповів народний депутат Іван Винник. Він вважає, що незабаром в Україні в принципі перестануть вживати поняття республіки в контексті тимчасово окупованих територій Донбасу.