Росія має намір домагатися обміну полоненими між Києвом і бойовиками на Донбасі за формулою "всіх на всіх".

Такі філантропскі переконання висловив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають російські ЗМІ. "Оскільки в Мінських домовленостях йдеться про принцип "всіх на всіх", то цей процес, звичайно, повністю підтримується в Москві", - сказав Пєсков.

При цьому він пояснив, що засуджених в Росії не можна прирівнювати до військовополонених. Однак Москва вживе всіх заходів, щоб звільнити своїх громадян з українського ув'язнення.

За його словами, засуджені в Росії українці "не можуть вважатися полоненими або утримуваними особами", так як засуджені за законодавством. Також він зазначив, що в цьому процесі вирішальне значення відіграють глави держав.

Популярні новини зараз

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Обмін полоненими

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що утримуваний на українській стороні екс-мер Торецькому Володимир Сліпцов, якого повинні були передати бойовикам "ДНР" в ході обміну полоненими, передумав повертатися на окуповану терріторіію і сховався в автобусі журналістів. В результаті, Сліпцов відправився разом з журналістами в зворотному напрямку. Екс-мер Торецька буде і далі відбувати покарання в Україні.