Сьогодні завершився процес наймасштабнішого обміну полоненими на Донбасі, повідомляє NewsOne.

Представник президента у Верховній Раді України Ірина Луценко заявила, що на підконтрольну Україні територію повернулися 74 людини.

"Українська сторона отримала 74 заручника, що знаходилися в полоні на окупованій частині Донбасу. Вони повертаються додому!" - написала Ірина в Facebook.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що посольство Великобританії звернувся до російської влади з вимогою відпустити нарешті українських політв'язнів.

Популярні новини зараз
Чи індексуються пенсії працюючих пенсіонерів: у ПФУ відповіли на актуальне для багатьох запитання Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа Індексація проти інфляції: як пенсіонери стають дедалі біднішими ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще