Обшуки в Криму: окупанти схопили активіста з донькою

поділитись
Співробітники ОМОНу навіть не потрудилися скласти протокол

У понеділок, 18 червня, на території окупованого Кримського півострова знову проводяться обшуки: на цей раз під роздачу терористів потрапив кримськотатарський активіст Юнус Сейтумеров і його донька.

На своїй сторінці в Facebook "Кримська солідарність" повідомляє, що в будинку родини активіста, розташованому в місті Старий Крим, незаконно провели обшук, після чого чоловіка разом з дочкою повезли до Сімферополя. Правозахисники повідомляють, що ні під час обшуків, ні під час затримання ніхто навіть протоколу не склав: людей відвезли просто так.

"Обшук в місті Старий Крим, вулиця Абрикосова, 38. Приїхав ОМОН в 6.40 ранку до Сейтумерова Юнуса. В будинку разом з ним знаходилися дружина і діти", - йдеться в повідомленні спільноти.За словами громадського захисника Мустафи Сейдалієва, ніяких протоколів співробітники ОМОНу не залишали.

"Після огляду відвезли доньку Юнуса Сейтумерова. Сам Юнус поїхав з ними", - сказав він. Сейдалієв додав, що за версією родичів затриманих, ймовірною причиною затримання дочки Сейтумерова стала нібито телефонне листування зі своїм чоловіком, який знаходиться на території України.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в анексованому Криму окупанти нагрянули з обшуками в будинку кримськотатарських підприємців та активістів. Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу і депутат Верховної Ради України (БПП) Рефат Чубаров. Зокрема, він зазначив, що окупаційні силовики незаконно увірвалися в будинки кримських татар.

"Російські окупанти вторглися з обшуками в будинку кримськотатарських підприємців, меценатів, активістів кримськотатарського національного руху Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрем Веліляєва, Зери Веліляєва, а також в їх дорослих дітей, які проживають окремо", - написав він.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Крим, обшук, активісти
Група експертів не зважилася оскаржити позицію України
0
0
02:45 21.07.2018
Правоохоронці припускають, що чоловік прив'язав себе до стовпа з власної ініціативи
0
0
02:23 21.07.2018
До вибору лікаря, котрий займатиметься обстеженням, потрібно підходити дуже серйозно
0
0
01:50 21.07.2018
В Україні вперше з'явилася своя термобарична зброя, яка здатна знищувати ворога навіть в укритті
0
0
00:55 21.07.2018
І чомусь до окупації всі ці "заходи" не були потрібні
0
0
23:49 20.07.2018