Практично безперервні обстріли бойовиками в зоні проведення антитерористичної операції позицій українських військових, населених пунктів та стратегічних підприємств загрожують залишити без води понад мільйон жителів окупованих територій.

Таку інформацію оприлюднила Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у своєму мікроблозі Twitter.

Щоб запобігти гуманітарній та екологічній катастрофі, на думку спостерігачів, необхідно припинити вогонь, а також відвести зброю та сили якомога подалі від лінії розмежування.

Раніше про загрозу спалаху інфекційних захворювань через пошкодження очисних споруд та відсутності нормальної питної води на Донбасі повідомляли і представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За словами Афшан Хан, через бої, що зараз тривають у зоні знаходження важливих інфраструктурних об'єктів, небезпека нависла над 750 тисячами дітей на окупованих територіях.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що станом на 19 червня водопостачання Донбасу майже відновили. Проте чи надовго, невідомо, оскільки бойовики роблять усе, аби залишити мільйони людей без води.

Популярні новини зараз
У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права"
Показати ще