Одеський кримінальний авторитет Олександр Ангерт помер на 63-му році життя після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням. У вузьких колах він був більше відомий як "Саша Ангел".

Новину повідомила колишній старший слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Галина Климович на своїй сторінці у Facebook.

"Помер Ангерт - людина, що забрала добрий десяток років мого професійного життя. Про мертвих - або добре, або нічого, тому промовчу", - написала вона.

За інформацією видання "Откат", про хворобу Ангерта та його лікування в австрійській клініці стало відомо недавно. "Саша Ангел" був кримінальним королем і тіньовим правителем Одеси. Йому приписували дружбу з нинішнім мером міста Геннадієм Трухановим.

Популярні новини зараз
Миру не буде: на скільки років може затягнутися війна в Україні ТЦК запровадить електронну мобілізацію: як вручатимуть повістки Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
Показати ще

Перший термін за навмисне вбивство чоловік отримав у 1979 році, відсидівши 10 з 15 років. Вийшовши з в’язниці, зробив карколомну кар'єру в кримінальному світі, а згодом подався у бізнес.

Проживав у Лондоні, мав громадянства Ізраїля та Венесуели.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", правоохоронці видворили з України двох кримінальних авторитетів "Гію" і "Тенго".