Поїздки в громадському транспорті для багатьох справа вимушена, адже коли нема власного авто, доводиться терпіти всі "зручності" маршруток, а іноді й нахабство водіїв.

Подібний випадок нещодавно трапився в Одесі. Чоловік настільки не вмів себе поводити за кермом, що пасажири вирішили зняти його поведінку на відео та розповсюдити мережею. Автори ролику звернулися до керівництва перевізника із проханням звернути увагу на це і вжити заходів.

МЫ ПРОСИМ РАСПРОСТРАНИТЬ ЭТО ВИДЕО Надеемся что руководство КП АВТОТРАНССЕРВИС, с мэром Аллой Гинак примут меры , доверять такому дебилу неадекватному возить людей НЕЛЬЗЯ Куда смотрит руководство при приеме на работу?

Posted by Типичный Аккерман on Friday, 18 August 2017

"Сподіваємося, що керівництво КП "Автотранссервіс" з меромАллою Гінак вживуть заходів. Довіряти такому д….ві неадекватному возити людей не можна!", - пишуть у коментарях.

Як виявилося згодом, водія все-таки звільнили. Думки користувачів з цього приводу розділилися: одні захищають його, зважаючи на постійну втому від такої складної роботи у спеку, інші навпаки – вважають рішення правильним, натякаючи: подібним людям справді не варто сідати за кермо.

Популярні новини зараз

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", киянам пояснили, хто повинен займатися перевіркою технічного стану маршруток.