Бойовики на Донбасі почали підготовку до появи Javelin.

Як пише група "Інформаційний супротив", основні зусилля командування 1 і 2 АК (армійський корпус) оперативного угруповання російських окупаційних військ були зосереджені на підтримці бойової готовності військ, інженерному обладнанні місцевості, проведенні планових заходів з бойової підготовки, перевірки ситуації в підпорядкованих підрозділах.

"В рамках зимового періоду навчання противник на полігонах "Центральний", "Відважний", "Ударний", "Приморський "інтенсивно проводить заходи бойової підготовки з метою злагодження дій підрозділів при проведенні наступальних дій", - передає ІС.

Всі сили противника знаходяться в стані бойової готовності, щоб в будь-який момент нанести вогневий удар по позиціях українських сил.

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Для перевірки готовності та якості проведених робіт по обладнанню бронетехніки додатковими засобами захисту від ПТРК FGM-148 Javelin, в частинах і підрозділах 1 і 2 АК почали працювати комісії під керівництвом офіцерів ЗС Росії.

Javelin страшний сон для російської бронетехніки

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Должанскую Луганській області, який розташований поблизу кордону Російської Федерації і знаходиться під контролем бойовиків незаконних збройних формувань, з'явилися проукраїнські графіті.