16-го березня один з відвідувачів супермаркету «Таврія-В» в Валиховском провулку сфотографував пральний порошок. Це не сподобалося охоронця, який напав на клієнта.

"Я кажу йому, що фоткати можна і йду далі за потрібним товаром. Він, мабуть, образився, що його не слухають, і покликав свого старшого. Як потім виявилося, він головний охорони або щось типу того. Я над ним посміявся, а він, мабуть, відчувши якесь безсилля, мене вдарив електрошокером. Один раз у ногу, а потім, зрозумівши що це безрезультатно, ще раз в шию", – розповів постраждалий покупець Богдан.

Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон. Незабаром на місце прибула патрульна поліція і обох забрали у відділення. У відділенні покупець написав заяву і отримав направлення на зняття побоїв. У той же день він відправився виробляти цю процедуру.

У копів пояснили, що справа може розвиватися за трьома сценаріями: справа далі веде слідчий як кримінальну із заподіянням легких тілесних ушкоджень. Приблизні наслідки для охоронця – це штраф у вигляді 540 грн, плюс він потрапляє в бази як судимий. Передати справу дільничного, як "адміністративне правопорушення", за нього, мовляв, охоронця можна оштрафувати на 280 грн. Або в приватному порядку подавати цивільний позов до Приморського суду.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Такі конфлікти з охоронцями цього магазину виникають не вперше. Багато городяни скаржилися на цей магазин.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що на вулиці Берковецькій в Києві кілька днів тому група підлітків влаштувала справжній погром в магазині "Ашан", а згодом все переросло у масову бійку. Місцеві не приховують: ці хлопці регулярно чергують в околицях супермаркету, тому їх і охрестили "берковецькій бандою".

Періодично вриватися в заклад вже стало традицією – трощать прилавки, розкидають товар всюди і навіть дають запотиличники охоронцям, чинили опір поліції. Подібні правопорушення тягнуть на солідний термін ув'язнення.

"Вони почали збиратися тут з кінця літа. І всякий раз вели себе огидним чином. Шуміли, голосно лаялися, включали музику і взагалі були агресивними. Збираються вони майже кожен день, чоловік 10-15. Одні і ті ж. Наші співробітники багато разів робили їм зауваження, але все марно", - згадує юрист кінотеатру, розташованого в торговому центрі Андрій Лазуренко.