Літо вже закінчилося, а ви ще не встигли з'їздити на море? Звичайно, це сумно і прикро. Але вихід є завжди. В Україні є досить багато місць, де можна провести свій оксамитовий сезон, і навіть восени без проблем погуляти й поплавати. І для тих, хто ще не встиг поїхати на море чи хоче продовження купального сезону, ми вирішили написати, де в Україні провести оксамитовий сезон 2017.

Оксамитовий сезон в Україні: море

Зрозуміло, почнемо ми з моря. І робити акцент на певному курорті України не варто. Все тому, що літо було досить жарким, особливо перша половина серпня, тому пляжі і вода дуже добре прогрілися. Так що майже скрізь в Україні можна буде поїхати на море. Варто звернути увагу саме на Азовське море, адже воно менше та краще прогрілося. І, до речі, ціни в оксамитовий сезон зазвичай менше, тому величезних грошей не витрачатимете. Так, наприклад житло можна буде знайти навіть за 100 грн. А якщо ж ви вирішили поїхати з наметами, варто взяти теплий одяг.

Оксамитовий сезон в Україні: Карпати

Звичайно, це не море, і поплавати, як в умовній Одесі, не вийде. Але в Карпатах із завидною регулярністю з'являються нові готелі з розкішними басейнами. Та й відпочинок у Карпатах не обмежуватиметься лише плаванням, навіть восени тут дивовижна природа. Так, ви подумаєте, що лізти у вересні у відкритий басейн - це нерозумно, але більшість з них чудово підігріваються, і температура там може бути набагато вище, ніж у морі.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Тоня Матвієнко загубилася між трьома "близнючками": Мірзоян не впізнає

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Оксамитовий сезон в Україні: Шацькі озера

Саме в цій місцевості синоптики обіцяють досить непогану погоду. Та й більшість озер тут дрібні, особливо при вході, тому дуже швидко прогріваються. Так що Шацькі озера в оксамитовий сезон - чудова альтернатива морю. Навіть якщо погода буде не така, як обіцяють, то тут знайдеться заняття для кожного. Прекрасна природа, непогана інфраструктура не залишать вас нудьгувати.