Проукраїнські жителі окупованих територій Донбасу вже незабаром зможуть почути радіо своєї держави, хоча бойовики роблять усе, аби не дати людям слухати національну хвилю.

Як передає "Інформатор медіа", в Новоайдарському районі підконтрольній Україні частині Луганської області почалося будівництво телевежі заввишки 134 метри.

За інформацією порталу, на ній встановлять аналогові і цифрові передавачі телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс", які зараз можна почути і побачити в непідконтрольних Луганську, Алчевську та Кадіївці - колишньому Стаханові, можливо, "UA: Перший" та інших. Вона дозволить значно збільшити території, охоплені українським мовленням.

На спорудження вежі заплановано витратити майже 19 мільйонів гривень. Запусити її в експлуатацію збираються до 24 серпня, Дня Незалежності України.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у прифронтових районах правоохоронці затримали пенсіонера та молодого чоловіка, котрі шпигували за ЗСУ та передавали дані бойовикам "ДНР".

Популярні новини зараз
Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще