"Влада" анексованого Росією Криму зайнялась в терміновому порядку вирішенням проблему з відсутністю доступу кримчан до російських соцмереж, де активно поширюється пропаганда Кремля.

Про це повідомляють кремлівські ЗМІ. В анексованому Криму вирішили відмовитися від українського інтернет-трафіку і перейти на російський.

Користувачі російський соцмереж на території включеного Криму почали масово скаржитися, що не можуть скористатися своїми акаунтами. Послуги їм надавала кримська компанія "Телекомунікаційні системи". Пізніше доступ до російських ресурсів знову з'явився.

"Міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку" анексованого Криму Дмитро Полонський сказав, що блокування сайтів була виключно технічним моментом. Причому в тому, що компанія використовувала український інтернет-трафік, а в Україні з недавніх пір заблоковані соцмережі РФ.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, мешканка анексованого Криму, яка до того ж значитися в базі сайту "Міровтворец", похвалилася тим, що отримала український біометричний паспорт.

Популярні новини зараз

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще