Рух через Керченську протоку по мосту в анексованому Криму окупанти планують запустити вже наприкінці цього року.

Нещодавно це підтвердив заступник міністра економічного розвитку РФ Сергій Назаров. Він припустив, що швидше за все завершать сумнозвісне будівництво вже у грудні 2018-го, хоча експертів застерігали - конструкція занадто ненадійна і може не витримати навіть часткового навантаження:

"Я навіть не сумніваюся, це можливо. Інфраструктура до цього буде готова - і" Таврида "(автомобільна дорога Керч - Сімферополь - Севастополь. - ред.) до п'ятої ділянки (розв'язка у Сімферополя), і автопідходи (до мосту в районі Керчі) ", - заявив він.

Дивіться: компанії з Нідерландів будують Керченський міст в обхід санкцій

Популярні новини зараз
Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Керченський міст, який Росія будує в аннексованому Криму, відрізав Маріуполь від всіх ринків збуту. Справа в тому, що сучасні океанські судна не зможуть потрапити в українські порти Азовського моря, так як просвіт арок мосту тільки 35 метрів. За правилами Росминтранса, суди повинні бути не більше 160 метрів в довжину і 33-х метрів у висоту.