Російський журналіст Ігор Яковенко заявив, що ситуація в анексованому Криму буде погіршуватися в силу об'єктивних причин. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Обозревателю".

"Що стосується Криму, то, безумовно, ситуація буде погіршуватися. Жодних ресурсів для того щоб відновити повноцінне постачання Криму і забезпечення економічного і соціального розвитку цієї території у Росії сьогодні немає", - впевнений Яковенко.

Так, він передбачає, що, всупереч планам, Кримський міст не буде введений в експлуатацію в кінці поточного року.

"Я думаю, що цього не станеться з кількох причин. Одна з них досить ірраціональна. Коли підряд на будівництво такої досить великої споруди отримує людина, головна перевага якої полягає в тому, що він колись боровся з Володимиром Путіним в рамках одного і того ж спортивного клубу, то малоймовірно, що результати будуть позитивними. Крім того, ясно, що цей поспіль був в основному для того, щоб вкрасти. Вже проведено порівняння з вартістю подібних споруд, наприклад, зі знаменитим морським мостом в Китаї, який обійшовся в кілька разів дешевше Кримського, незважаючи на те, що був набагато довшим", - зізнався Яковенко.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику
Показати ще

"Плюс – керує півостровом людина, яку всі знають під творчим псевдонімом "Гоблін". Зрозуміло, що його "керівництво" теж відповідне", - зауважив Яковенко.

Російський журналіст прогнозує, що "доля Криму буде сумною".

"Але населення Криму – це люди досить живучі, земля зберігає історію багатьох завоювань, у тому числі російських, тому люди звикли жити в окупації. Була фашистська окупація, була радянська окупація, зараз така гоблинская окупація. Переживуть, я в цьому впевнений", - запевнив він.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що Росія продовжує будівництво Керченського мосту в анекcованому Криму. Місцеві ЗМІ опублікували фотографії будівництва.