На міст через Керченську протоку, що споруджується Росією, чекає "блискуче майбутнє" – він увійде в "посібники з антикорупційної діяльності для майбутніх чиновників і політиків".

Таку думку висловив російський філософ і публіцист Максим Горюнов.

"Вважаю, що на цей міст чекає блискуче медійне майбутнє", - сказав він в інтерв'ю "Обозревателю".

На думку публіциста, "з часом деталі його будівництва будуть вивчати в школах державного менеджменту по всьому світу як приклад неефективного управління. Керченський міст буде красуватися на обкладинках підручників, хрестоматій і посібників з антикорупційної діяльності для майбутніх чиновників і політиків. Можливо, в декількох мовах з'явиться стійкий вираз "будувати міст", яке буде позначити марнування часу і коштів. Цікаво, який ієрогліф придумають для цього виразу китайці".

Горюнов продовжив: "На самому мосту будуть регулярно проводити антикорупційні форуми, семінари, презентації розслідувань і нових методик пошуку порушень податкового законодавства. Не здивуюся, якщо найближчим часом компанія HBO поверне знімальну бригаду, яка працювала над серіалом "Сопрано", і зніме пару-трійку сезонів про те, як росіяни будували свій міст".

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", при будівництві росіянами Керченського мосту виявили помилку. Тепер спорудження мосту обійдеться дорожче на мільярди.

Як пишуть російські ЗМІ, помилилися з грунтом для земляного насипу, по якому прокладені залізничні підходи до мосту. Для заміни ґрунту і виконання супутніх робіт може знадобитися до 2,9 мільярда рублів.