Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко розлютився на тупість російських олігархів. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук. Текст "звернення" читайте нижче.

Ну, гаразд. Про зовнішній вигляд та розвиток технологій ніхто вже питання не задає. Всі вже зрозуміли, що максимум російського олігарха - це запливше гризло, велике пузо, десять вілл з золотими унітазами, куршавель-муршавель, бухло по п'ять тисяч за пляшку і бл*ді на яхті.

І тільки самі-самі продвинуті здатні піднятися до покупки якогось футбольного клубу. Це максимум польоту фантазії. Більшість же не додумується і до цього. Які там ракети, ґугли і нові технології.

З таким баблом ти можеш знайти самих розумних, красивих, самих приголомшливих жінок. А якщо не хочеш домагатися можеш навіть і повій купити з кандидатської ступенем і зовнішнім виглядом, відповідним твоєму становищу. Які не зганьблять. Нулик тільки домалюй в чеку, і все.

Популярні новини зараз

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

І ось ти їдеш на зустріч з сірим кардиналом, другою людиною у зовнішній політиці, де ви будете обговорювати долі світу і секрети таємних змов на такому рівні, що й подумати страшно - і купуєш, с*ка бл*ть, вісімнадцятирічну абсолютну дуру, тупу, бл*ть, як прасувальна дошка, саме розумне, що приходило в голову - це силікон в її губах, і яка знімає все це справа нишком на айфончик, пише "книгу", здає, бл*ть, все і вся з такими потрухами, що тільки пір'я по всьому інтернету летять, а потім, так і не зрозумівши, куди вляпалася, загрожує Дерипасці передачею "Нехай говорять" (о боги, боги...) і шантажує його заміжжям і в'язницею. Як? Ну як, бл*ть? Каааааак?

Сайт "Знай.иа" повідомляв, Володимир Путін на з'їзді Російського союзу промисловців і підприємців заявив, що США вводили обмеження щодо Росії задовго до подій в Україні. Тобто, за його словами, причина не в анексії Криму або конфлікту на Донбасі.