Близько 30 мільйонам українців бракує коштів на їжу. Наша держава за даними ООН нещодавно увійшла до переліку з 26 позицій в антирейтингу бідності.

Станом на початок 2018 року продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй запросила у донорів близько $ 1,06 млрд, аби врятувати людей, які голодують по всьому світу через війни, чи природні катаклізми.

Фахівці розраховують, що цієї суми повинно вистачити на забезпечення продуктами України, Афганістану, Бангладешу, Гаїті, Південного Судану та Ємену.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

В черзі на гуманітарну допомогу – мешканці сільської місцевості, фермерам надаватимуть насіння та сільськогосподарські інструменти, проводити курси з підвищення виробництва і управління земельними та водними ресурсами. Всім іншим видаватимуть компенсацію готівкою.

Дивіться: про бідність в Україні та прогнози на майбутнє

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти британського аналітичного центру The Legatum Institute оприлюднили рейтинг рівня життя. З-поміж усіх держав Україна посіла 112 місце, тобто спустилася на 5 позицій нижче у порівнянні з минулим роком. Оцінювали за кількома основними критеріями, серед яких: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров'я та персональної свободи громадян.