Вищі ланки української влади звикли списувати всі проблеми економічного становища в державі на ситуацію у східному регіоні та військове протистояння, проте насправді причина криється зовсім в іншому.

Такої позиції дотримується нардеп Сергій Тарута.

Політик запевнив: війна на Донбасі поступово стала прикриттям для того, щоб відволікти увагу від корумпованої, абсолютно неефективної системи управління:

"Я повертаюся до Доктрини, де ми поставили завдання довгострокового розвитку України з ростом економіки від 10% до 15%, то з 6 проблем, які на сьогодні є основопологающими і відповідають на це питання, тільки є одна проблема - це війна. А все інше це тінізація економіки, величезна корупція і величезне навантаження на пенсійний фонд. Це величезна проблема нашого зовнішнього боргу і енергоефективність. Питання в іншому: а чи готова ця політична влада, коаліція до того, щоб повністю перезавантажити систему?",- підкреслив він.

На думку Тарути, бравади про покращення фінансового стану українців, які ми щодня чуємо з екранів телевізорів – безпідставні, адже тих повільних кроків, якими рухається наша економіка, зовсім не достатньо:

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Погрожують відключенням та вимагають гроші: українці скаржаться на терор "газовиків" Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

"При зростанні економіки в 1,5-2% - це повільна смерть. Це банкрутство. Нам для того, щоб обслуговувати наші зовнішні борги необхідно мініммум 6% зростання економіки. Це відправна точка. Все що вище 6% -7% - це дає нам зростання на розвиток інфраструктури, на те, щоб піднімати заробітні плати. Наше завдання полягає в тому, щоб досягти зростання економіки в мінімум 10%. А для цього необхідно прибрати неефективну систему".

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як зміняться пенсійні виплати в Україні за десять років.