У Мережі опублікували рейтинг найкращих університетів України 2018 року.

Всього до списку потрапило 200 ВНЗ, а укладали його Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Перше місце між собою розділили КПІ ім. Сікорського і КНУ ім. Шевченка.

КПІ ім. Сікорського

Популярні новини зараз
Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

КНУ ім. Шевченка

Другим став Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, а третю та четверту позначку зайняли Сумський державний університет і Національний Львівський університет відповідно.

До другої п'ятірки увійшли: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний авіаційний університет (Київ), Одеський національний університет імені Мечникова і Національний університет "Львівська політехніка".

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українським студентам, які планують продовжити навчання і вступати до магістратури, нагадали, що реєстрація на тестування за технологією ЗНО закінчується наступного вівторка, 5 червня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки. Це стосується надходять на спеціальності галузей знань: "Гуманітарні науки" (крім спеціальності "Філологія"), "Соціальні та поведінкові науки", "Журналістика", "Право", "Сфера обслуговування", "Міжнародні відносини".

Також портал повідомляв про те, що в кінці минулого місяця група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету ім. Макаренко проходила практику в анексірованном Росією Криму. Майбутніх фахівців туристичної галузі відправив туди ректор закладу, Юрій Лляна.

Аргументував це тим, що нібито в області не знайти маршрутів відповідної складності. Але в Міністерстві освіти і науки України такі "добрі наміри" не оцінили.

Крім того, нагадаємо, що від 4 червня в українських вузах стартує вступна кампанія для випускників-школярів з Криму і непідконтрольних територій Донбасу. Про це повідомила представниця фонду "Відкрита політика" Інна Коваль. Ініціатива триває третій рік поспіль. В цей час почнуть свою роботу освітні центри "Крим це Україна" при 35 вузах.