Розповіддю про поїздку на територію цивілізованої України мешканка окупованого Донбасу підірвала інтернет. Жінка розповіла наскільки звільнена територія перевершує в розвитку "ДНР".

Про це стало відомо завдяки повідомленню жінки в одній із соціальних мереж.

Жителька так званої "ДНР" повідомила, що на території бойовиків через затори на блокпостах бойовиків вони змушені були стояти близько 10 годин. При цьому після перетину лінії розмежування її вразила чистота та акуратність української території і прикордонників, порівняно з бойовиками.

На українському КПП огляд зайняв всього 5 хвилин, при цьому чистота та порядок справили на неї глибоке враження.

Популярні новини зараз

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Юрій Ткач "проміняв" "Квартал 95" на роботу в розкішному готелі: "Тепер ви знаєте"

Оля Полякова голосно відгукнулася про творчість Тіни Кароль: "На**й кому потрібна"

Показати ще

Більш того, жінка була здивована, що всі прикордонники розмовляли російською мовою.

Після цього вона побувала в Слов'янську та Краматорську, де була просто шокована якістю і дешевизною товарів порівняно з "ДНР", а також відчуттям вируючого життя. Дороги на Донбасі ремонтують, траси розширюють.

Жінка відверто зізналася, що Україна через 20 неодмінно стане нормальною країною, "якщо не змінить вектор" розвитку.

Нагадаємо, раніше соціальні працівники УПСЗН мають право, під час перевірки переселенців за місцем реєстрації, проводити декілька видів перевірок. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Так, перша перевірка проводиться протягом 15 робочих днів з дня отримання управлінням соцзахисту інформації про призначення виплат переселенцю. Потім через 6 місяців людина повинна знову пройти перевірку, звернувшись до районного УПСЗН за продовженням виплат.

Додаткові перевірки можуть призначатися під час надходження органам влади інформації про зміну місця проживання, про повернення для проживання на непідконтрольну територію, про непроходження ідентифікації в «Ощадбанку». Також людину можуть перевірити за рекомендаціями Мінфіну після верифікації соціальних виплат із зазначенням конкретних причин для припинення цих виплат.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на сьогоднішній день переселенці з окупованих районів Донбасу чомусь вважаються "другосортними" особами. Про це заявив народний депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов.